gradient
 • 1. Projekt

  Wszystkie statuetki zamieszczone w portfolio są projektami indywidualnymi, przygotowanymi na podstawie uzyskanych od Państwa wskazówek.

  Tworząc jakikolwiek projekt zawsze staramy się zagłębić w cechy instytucji, którą statuetka ma reprezentować. Rozważamy każdą z nich i scalamy w całość przygotowując wizualizację z opisem i naniesionymi komputerowo dedykacjami i logotypami.

  Po wstępnej akceptacji przystępujemy do stworzenia prototypu, którego zdjęcia wraz z wyceną pomagają Państwu podjąć ostateczną decyzję.

  Na każdym etapie jesteśmy w stałym kontakcie mailowym, dając możliwość ingerencji w powstający produkt, aby spełniał on Państwa oczekiwania.

 • 2. Wycena

  Na podstawie wizualizacji jesteśmy w stanie podać jedynie orientacyjną wycenę, którą precyzujemy po wykonaniu prototypu i określeniu ilości egzemplarzy. Zawiera ona grawerowanie laserowe wcześniej ustalonych logotypów lub dedykacji.

  Koszt statuetki uzależniony jest od stopnia skomplikowania projektu, kształtu, użytych materiałów, grawerów, ilości egzemplarzy oraz terminu wykonania zamówienia.

  Jeżeli budżet na realizację jest z góry ustalony, postaramy się poszukać optymalnego rozwiązania, dostosowując technologię wykonania, formę i użyte materiały do ustalonej kwoty.

   

 • 3. Realizacja

  Czas realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie dla każdego zlecenia. Jest on uzależniony od technologii wykonania, użytych materiałów i ilości wykonywanych statuetek.

  Może mieścić się w przedziale od kilku dni do kilku tygodni.

  Harmonogram naszych realizacji jest ustawiany według terminów wręczenia statuetek, tak aby każda z nich była dostarczona przed czasem.

  Kliknij, aby zobaczyć jak to się dzieje w animacji przygotowanej przez JAMM design.

 • 4. Transport

  Przesyłki konduktorskie:

  Najtańszą, najszybszą i najbezpieczniejszą pod względem uniknięcia uszkodzeń formą transportu są przesyłki konduktorskie, które polecamy przy transporcie większości statuetek. Koszt przesyłki konduktorskiej od 1 stycznia 2012 r. wynosi jedynie 30,00 zł brutto (do 10 kg i wymiarach 20x40x50 cm) i 60,00 zł brutto (większa paczka). Dziś wysyłka i dziś odbiór. Z tej usługi korzystają także kurierzy!

  Przesyłki kurierskie:

  Współpracujemy także z firmą kurierską UPS, która dostarcza przesyłki na terenie całego kraju. Koszt ubezpieczonej przesyłki kurierskiej ustalany jest wg cennika dostępnego na www.ups.com